پیک تهران - برترین مشاغل، خدمات و تخفیف ها
پیک تهران - برترین مشاغل، خدمات و تخفیف ها

قوانین استفاده از وب سایت و اپلیکیشن های مرتبط با نشریه ی پیک تهران:

شرایط زیر توسط اتحادیه های اصناف و یا سازمان ثبت شرکتها، تعیین و اعمال میگردد.

1- تمامی شرکتهای عضو، باید به صورت رسمی در اتحادیه ی اصناف یا اداره ی کل ثبت شرکتها، به ثبت رسیده و دارای شماره ی ثبت و یا شناسه ی ملی مختص شرکتها و اصناف باشند.

2- تمامی شرکتهای عضو باید دارای مدیرعامل تمام وقت بوده و هویت ایشان به هنگام عضویت، ثبت گردد.

3- تمامی مشاغل و فعالیتهای حاضر در وب سایت، باید دارای پروانه ی کسب از اتحادیه ی مرتبط بوده و یا مجوزهای لازم از مراجع قانونی مرتبط با فعالیت خود را داشته باشند.

4- عضویت شرکتهایی قابل قبول است که دارای نمایندگی رسمی از شرکت عرضه ی کننده ی برند یا خدمات، مورد نظر بوده و تمامی مجوزهای قانونی جهت فعالیت در داخل کشور را نیز داشته باشند.

5- عضویت شرکتهایی که برای محصولات و خدمات خود ضمانت و پشتیبانی ندارند، (دارای کارت ضمانت رسمی نیستند) قابل قبول نمی باشد.

6- تمامی شرکتها باید در داخل کشور دارای دفتر نمایندگی رسمی (با آدرس پستی مشخص) و مرکز ارسال و دریافت محصولات، جهت اعمال ضمانت و پشتیبانی های لازم باشند.

7- اعضای وب سایت موظف می باشند در مقاطع زمانی خاص، سایت و آگهی خود را، به روز نمایید ( دست کم هر دو روز یک مرتبه).

8- بهتر است که اعضای وب سایت، Qrcode مربوط به صفحه ی خود را بر روی کارت ویزیت و تبلیغ های محصولات خود درج نمایید.

9- به دلیل بار مسئولیتی بسیار سنگین برای دفتر اصلی وب سایت، درج عکس ها و مطالب خلاف عرف و قوانین جمهوری اسلامی، در وب سایت ممنوع می باشد و خاطی به مراجع قانونی ارجاع داده خواهد شد.

10- در حال حاضر امکان درج تبلیغات بنــر، در وب سایت وجود ندارد. در آینده ی نزدیک شرایط درج بنر تبلیغاتی اعلام می گردد.

11- شرکت آذرمهر موظف است جهت جلوگیری از عدم کارایی و ایجاد اختلال در اهداف سازمانی وب سایت و اپلیکیشن های مرتبط با آن و همچنین عدم ایجاد نارضایتی و بروز اختلاف های ناشی از درج آگهی “در وب سایت و اپ های مرتبط با آن”، از درج آگهی فعالیت های بدون مجوز و بدون مکان، جلوگیری نماید. در صورت رویت این موضوع و یا دریافت شکایت از دیگر اعضا، مسئله بدون وقفه بررسی شده و در صورت عدم دریافت مدارک و مجوزهای لازم از آگهی دهنده، آگهی مورد نظر بدون استرداد وجه آگهی، حذف خواهد شد.

12- هزینه ی اشتراکِ مشاغل و درج آگهی ها و همچنین هزینه ی طراحی عکس های آگهی، به صورت پرداخت از طریق وب سایت یا واریز به حساب بانکی خواهد بود و این مبالغ تحت هیچ شرایطی به صورت نقد دریافت نخواهد شد، لذا مسئولیت پرداخت وجوهِ نقدی، به عهده ی آگهی دهنده می باشد.

13- در آینده حسب مورد، قوانین جدیدی تدوین و به قوانین فعلی اضافه خواهد شد، بدون شک این قوانین به نفع تمامی شرکتهای عضو و شرکت آذرمهر می باشد و دست و پا گیر نخواهد بود.* درج آگهی در وب سایت از طرف شرکت یا صنف مربوطه، به منزله ی قبول شرایط فوق می باشد.

* درج آگهی در وب سایت از طرف شرکت یا صنف مربوطه، به منزله ی قبول شرایط فوق می باشد.

موفق باشید